Miss PJ

Miss PJ online kijken

★ 3.0 2024 116 min DramaMysterie

Miss PJ (2024) — Drama, Mysterie. Kijk Miss PJ online op IPTV Subscription in 4K Ultra HD, zonder downloads en zonder buffering.

Trailer bekijken

Waar gaat Miss PJ over?

Een jongedame met een opdracht van de Nationale Jeugddienst wordt de redder van een stadje dat overgeleverd is aan een mysterieuze moordenaar.

Genres
Drama, Mysterie
Uitgebracht
2024-10-31
Regisseur
James Abinibi
Beoordeling
★ 3.0 / 10

Hoofdrolspelers

  • Bimbo Ademoye Miss PJ
  • Sola Sobowale Principal Adeyemi
  • Charles Okocha Festus
  • Ibrahim Chatta Fabiyi
  • Rachael Okonkwo Miss Isio

Hoe Miss PJ te kijken op IPTV Subscription

Miss PJ kijken op IPTV Subscription kost een minuut: start een gratis proef, open de app op je tv, telefoon, Fire Stick of browser en druk op afspelen — allemaal in 4K Ultra HD.

Bekijk Miss PJ in 4K bij IPTV Subscription — ontdek premium IPTV dienst of vergelijk IPTV abonnementen.

Begin vandaag met Miss PJ kijken

Wacht niet op de releasedatum — IPTV Subscription heeft Miss PJ al, plus live-tv, films en series klaar om te kijken in 4K Ultra HD.