Miss Moxy

Miss Moxy online kijken

★ 8.1 2025 85 min AvontuurAnimatieKomedie

Miss Moxy (2025) — Avontuur, Animatie, Komedie. Kijk Miss Moxy online op IPTV Subscription in 4K Ultra HD, zonder downloads en zonder buffering.

Trailer bekijken

Waar gaat Miss Moxy over?

Als de naïeve maar verwaande stadskat Miss Moxy in Zuid-Frankrijk wordt gekidnapt door een ambitieuze pensionhoudster die met haar een dierentalentshow wil winnen, slaagt ze erin met een list te ontsnappen. Dapper begint ze aan de lange reis naar huis – maar om daar te komen, moet ze samenwerken met de meest verachtelijke wezens die een kat zich kan voorstellen: een hond en een vogel. Onderweg beleven ze spannende avonturen en ontdekken ze wat ware vriendschap betekent.

Genres
Avontuur, Animatie, Komedie
Uitgebracht
2025-06-06
Regisseur
Vincent Bal
Beoordeling
★ 8.1 / 10

Hoofdrolspelers

  • Sarah Bannier Miss Moxy (voice)
  • Sana Bouchti Joosje (voice)
  • Pieter Embrechts Tuur (voice)
  • Frank Focketyn Ayo (voice)
  • Barbara Sarafian Rita (voice)
  • Roué Verveer Rudy (voice)

Hoe Miss Moxy te kijken op IPTV Subscription

Miss Moxy kijken op IPTV Subscription kost een minuut: start een gratis proef, open de app op je tv, telefoon, Fire Stick of browser en druk op afspelen — allemaal in 4K Ultra HD.

Bekijk Miss Moxy in 4K bij IPTV Subscription — ontdek premium IPTV dienst of vergelijk IPTV abonnementen.

Begin vandaag met Miss Moxy kijken

Wacht niet op de releasedatum — IPTV Subscription heeft Miss Moxy al, plus live-tv, films en series klaar om te kijken in 4K Ultra HD.